• JOGA DLA DZIECI

• Cotygodniowe zajęcia jogi w naszej szkole, to nie tylko nauka asan, ale również uważności, relaksacji i współpracy ❤️.

Dziś rozwijaliśmy naszą kreatywność, poznawaliśmy sposoby na relaksację poprzez tworzenie i współdziałaliśmy w grupie 🥰🧘.

• DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajamianie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Oto krótka fotorelacja zajęć przeprowadzonych w naszym liceum.

• SPOTKANIE

• W dniu 15.02.2024 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu w siedzibie 6.Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce, które odbyło się z inicjatywy komendanta 6.WOG Pana płk. Bogumiła Śliwińskiego. Spotkanie poświęcone było wsparciu Społecznego Komitetu Fundatorów Sztandaru, któremu przewodniczy Pani Wójt Gminy Ustka Anna Sobczuk- Jodłowska.6. Wojskowy Oddział Gospodarczy realizuje zadania zabezpieczenia finansowego i logistycznego jednostek i instytucji wojskowych oraz wojsk biorących udział w szkoleniu poligonowym na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych. Jest to jedna z największych jednostek wojskowych na Pomorzu Środkowym. Związana  jest z naszą szkołą porozumieniem o współpracy od 2018 roku. Ale nie jest to tylko jedno działanie jednostki wspierające społeczność lokalną. 6.WOG  może pochwalić się bogatą historią związaną z pomocą okolicznym instytucjom oraz kultywowaniem chlubnych tradycji Wojska Polskiego.Sztandar to znak rozpoznawczy, manifestacja wartości, tradycji i symbol sławy wojennej. Jego obecność wzmacnia ducha bojowego żołnierzy. Jest symbolem honoru, wierności i męstwa. To niezmiernie ważny element każdej jednostki wojskowej, którego posiadanie buduje wspólnotę żołnierską.Jesteśmy zaszczyceni możliwością wspierania zaprzyjaźnionej jednostki, która z wielkim zaangażowaniem dba o wychowanie patriotyczne naszej młodzieży oraz o integrację środowiska żołnierskiego 6.WOG z Kadetami Liceum Wojskowego w Redzikowie. Mamy nadzieję, że dołożona przez nas cegiełka pomoże w realizacji tego ważnego celu.

W spotkaniu w imieniu naszej szkoły uczestniczyła Pani Wicedyrektor Agnieszka de Lubicz-Szeliska.

• ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU WALENTYNKOWEGO

• Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie na najładniejszą kartkę walentynkową❤️💕💝.

Do organizatora konkursu wpłynęło mnóstwo pięknych prac. Wybór jednej najpiękniejszej nie był łatwy, dlatego każdy uczestnik konkursu dostał wyróżnienie, dyplom i drobny upominek.

Wszystkim gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów👏🫶❤️‍🔥💓