Serdeczne podziękowania dla Pani Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier za szczególne zaangażowanie w życie szkoły i dofinansowanie II Gminnego Konkursu Filozoficzno-Plastycznego🌷
Dzięki tym wspaniałym bonom uczniowie zostali hojnie obdarowani za najpiękniejsze prace konkursowe 🌷
Dziękujemy!
Składamy podziękowania Przewodniczącemu Rady Rodziców P. Łukasz Stasiak za pomoc w zorganizowaniu II Gminnego Konkursu Filozoficzno-Plastycznego, dobre słowo, wsparcie i zawsze pomocną dłoń.
Organizatorzy 🙂
Każdy uczestnik
II Gminnego Konkursu Filozoficzno-Plastycznego (a było ich około 60) został nagrodzony upominkiem, które ufundował Pan Łukasz Marciniak.
Pięknie dziękujemy!
Organizatorzy 🙂
Serdecznie dziękujemy sponsorom P.Mirosławowi Wawrowskiemu z Dolina Charlotty Resort & Spa oraz P.Michałowi Tramerowi z Teatr Tęcza za uświetnienie II Gminnego Konkursu Filozoficzno-Plastycznego w postaci przekazania nagród dla laureatów tegorocznej edycji👏
Organizatorzy