Z dumą uczestniczyliśmy w uroczystej przysiędze żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, wśród których znaleźli się również tegoroczni absolwenci naszego liceum.
W imieniu społeczności szkolnej w uroczystości udział wzięla: Dyrekcja Szkoły oraz wychowawca, aby wspólnie przeżywać ten wyjątkowy moment i wyrazić uznanie dla młodych ludzi, którzy podjęli służbę na rzecz Ojczyzny.
Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom złożenia wojskowej przysięgi. Życzymy wytrwałości, satysfakcji ze służby oraz wielu sukcesów na dalszej drodze wojskowej i osobistej.