Zapraszamy na Mistrzostwa Polski U16 w lekkiej atletyce, które odbędą się w Słupsku na stadionie 650-lecia, przy ulicy Madalińskiego 4. Zawody odbędą się 26-27 września 2020 roku.
Z naszej szkoły wystartuje trzech licealistów z klasy 1LO. W biegach sprinterskich wezmą udział Jan Osiński i Marek Zakrzewski a w skoku wzwyż i wieloskoku Kewin Malek. Życzymy sukcesów i złotych medali.
Ze sportowym pozdrowieniem Marcin Świdczak.