Klasa 7b z okazji zbliżającego się ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, uczęszczając jeszcze na zajęcia w szkole, podczas lekcji z wychowawcą wykonała plakat. W ten sposób chciała wyrazić miłość i szacunek dla naszej Ojczyzny.
W ramach zajęć z wychowawcą klasa 7b obejrzała prezentacje oraz krótkie filmiki na temat Święta Niepodległości, które przypada 11 listopada. Podczas lekcji on-line uczniowie za pomocą krótkich haseł zapisanych na kartkach papieru przekazali swoje skojarzenia na temat naszej OJCZYZNY.
Wychowawca Kamila Jabłońska-Bojczuk.