• Erasmus w Redzikowie - dzień 1

• Za nami pierwszy dzień mobilności w Polsce projektu Erasmus plus. Podczas spotkania młodzieży z liceum i szkoły podstawowej w Redzikowie z  partnerami z Wielkiej Brytanii przeprowadzono zajęcia teatralne, które miały na celu zintegrowanie grupy i wprowadzeniu pojęcia dramy w realizację projektu. Uczestnicy nie tylko mogli poczuć jak pracuje aktor, ale także mieli szansę sprawdzić i rozwinąć swoje  umiejętności językowe.

Spotkania w ramach projektu Healthy Lifestyles - Theatre in Eduaction potrwają do piątku 10 czerwca 2022r.

• BAL ÓSMOKLASISTY

• 03.06.2022 w naszej szkole odbył się Bal Ósmoklasisty. Dziękujemy rodzicom za  przygotowanie tej uroczystości. Bawiliśmy się fantastycznie :)

Uczniowie klasy 8a i 8b wraz z wychowawcami: Beatą Stypułkowską- Szafran i  Kamilą Jabłońską -Bojczuk :)

• PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

• Dziękuję  wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt ze słupskiego schroniska.

Koordynator szkolnego koła wolontariatu - Daria Kowalczyk

• Dzień Dziecka w klasie VI a

• Uczniowie klasy VI przybyli dziś do szkoły w doskonałych humorach i pełni zapału do pracy i zabawy. Rozpoczęliśmy od wspólnego przygotowania pysznego i zdrowego śniadania. Wszyscy wspaniale się zaangażowali. Takiego śniadanka jeszcze nigdy nie jedliśmy😊 Nabraliśmy sił i zgłosiliśmy się do konkurencji sportowych – przeciągania liny, rzutów do kosza i rozgrywek w dwa ognie. Z liną poszło nie najlepiej, choć walczyliśmy zaciekle, ale w rzutach osobistych najlepszy był Oleg, a w dwa ognie nadal jesteśmy mistrzami. Gratulujemy serdecznie szóstoklasistom! Wszystkim uczniom z okazji dzisiejszego święta życzymy wiele radości i szczęścia!

Renata Kolada i Ewelina Hec