Po szalonym roku przed ekranem komputera, uczniowie z Redzikowa wraz z rodzicami i nauczycielami spotkali się na zakończeniu roku szkolnego. Wręczanie świadectw, dyplomów, nagród i medali przebiegło w energicznej aurze czerwcowego słońca. Po części oficjalnej czyli pożegnaniu ósmoklasistów, a także podkreśleniu zakończenia pierwszego etapu edukacyjnego przez trzecioklasistów, wszyscy zgromadzeni przenieśli się na kocyki rozłożone na trawie. Podczas swoistego piknikowania pozostali uczniowie odebrali swoje trofea. Całą galę na świeżym powietrzu uświetnił występ samozwańczego tercetu gitarowego Thunder Kids, który wykonał utwór Fade to Black zespołu Metallica oraz wspólne zaśpiewanie piosenki Mamma Mia z polskim tekstem.
Zakończenie nietypowe i nietuzinkowe jak cały rok szkolny w okresie pandemii. Przewrotnie można skomentować: oby za rok było spokojnie jak onegdaj.